Косметика з пробіотиками

косметика з пробіотиками

Пробіотики – це живі мікроорганізми (бактерії), які позитивно впливають на мікрофлору. Найпоширенішими є біфідобактерії та лактобактерії. Однак вчені виявили, що ці «добрі» бактерії можуть бути корисними не тільки для шлунково-кишкового тракту, а й мікрофлори інших органів, в тому числі корисні для шкіри.

Про мікробіом

Мікробіомом називається мікрофлора шкіри. Тобто, це сукупність мікроорганізмів, які живуть як на поверхні, так і в шарах шкіри. Вони формують т.зв. «Живий щит», що запобігає вплив на шкіру зовнішніх агресивних чинників (різні подразники, алергени і т.д.). Ефективний захист здатний забезпечити тільки збалансований мікробіом.

Але сучасний стиль життя і забруднення навколишнього середовища негативно впливають на мікробіом шкіри, порушуючи його баланс. В результаті природний бар’єр перестає виконувати свою функцію, що тягне за собою виникнення акне, алергій та інших шкірних захворювань.

Косметика, в складі якої є пробіотики, є найбільш ефективним засобом відновлення балансу мікробіома шкіри.

Пробіотики в косметиці — історія застосування

Косметика з пробіотиками з’явилася відносно недавно. Появі такого продукту передували дослідження, покликані вирішити проблему суміщення пробіотика зі складом того або іншого косметичного засобу. Адже живі бактерії відрізняються крайньою нестабільністю. До того ж, вони не здатні «ужитися» з консервантами, присутніми в деякій косметиці. В ході досліджень було виявлено, що інактивовані бактерії по ефективності впливу практично нічим не поступаються живим. Тому в косметиці з пробіотиками немає живих мікроорганізмів, а є їх залишки (шматочки стінок, фрагменти ДНК і т.д.).

Користь пробіотиків

Бактерії збагачують мікробіом, тим самим підвищуючи захисну функцію шкіри, яка більш ефективно справляється із зовнішніми агресивними чинниками. Також існують пробіотики, що мають зволожуючий і антиоксидантний ефект.

Особливо корисним застосування косметики з пробіотиками буде для людей, які страждають розацеа та акне. Справа в тому, що у них імунітет сприймає мікроорганізми, що живуть на поверхні шкіри як чужорідні. Тому імунна система намагається їх знищити, активізуючи вироблення протизапальних речовин. В результаті на шкірі з’являються прищі, почервоніння, починається запальний процес.

Пробіотики, проникаючи у шкіру, здійснюють «бактеріальне втручання», виступаючи стримуючим фактором для імунної відповіді, тим самим покращують стан шкіри.

Види пробіотиків

Пробіотики – комплекс живих бактерій, які протидіють розвитку патогенної мікрофлори. Є кілька різних видів пробіотиків, які використовуються в косметиці:

 • Лізат ферментованих лактобактерій Lactobacillus
  Зволожує шкіру і підвищує її тонус, сприяє посиленню синтезу колагену, запобігає набрякам, активізує мікроциркуляцію, відновлює імунітет клітин. Все це надає омолоджуючу дію і посилює здатність шкіри до регенерації.
 • Лізат ферментованих біфідобактерій
  Є потужним імуномодулятором і зволожуючим агентом, сприяє швидкій регенерації шкіри, регулює вироблення себума. В результаті значно підвищується опірність шкіри до агресивних факторів зовнішнього середовища і зникають ознаки старіння.
 • Фільтрат ферментованих сахароміцетів
  Стимулює процес відновлення епідермісу і вироблення еластину і колагену, сприяє оновленню шкіри, покращує кровообіг. Під впливом даного пробіотика шкіра підтягується і набуває свіжість.
 • Фермент лактобактерій Lactobacillus
  Активізує процеси відновлення шкіри і відновлює її захисні функції, надає омолоджуючий ефект.
 • Фільтрат ферментованих біфідобактерій
  Надає сильну відновлюючу дію, запобігає розвитку запальних реакцій, насичує шкіру цілим комплексом корисних поживних речовин.

Корейська косметика з пробіотиками

косметика з пробіотикам dr.ceuracle

У складі Серії з пробіотиками Dr.Ceuracle представлені 4 позиції:

очищуюча гідрофільна олійка з пробіотиками Dr. Ceuracle
тонер з пробіотиками Dr. Ceuracle
кремова пінка для вмивання з пробіотиками Dr. Ceuracle
зволожуючий крем з пробіотиками Dr. Ceuracle

До складу засобів входить комплекс з 5 пробіотиків, які сприяють відновленню пошкодженого захисного бар’єру і підтримують здоровий баланс мікробіома шкіри, роблять шкіру більш стійкою проти негативних впливів зовнішнього середовища і менш чутливою.

Пробіотики в косметиці Dr.Ceuracle забезпечують високий результат при догляді за проблемною шкірою.

Регулярне застосування косметичних засобів Dr.Ceuracle з пробіотиками дозволяє нормалізувати баланс мікробіома, надати шкірі пружності і свіжості і продовжити її молодість.


 

 

Ваш кошик