Себорегулююча косметика

себорегулююча косметика5α Control – унікальний комплекс компанії Dr.Ceuracle для жирної та проблемної шкіри. Засоби з даним комплексом не мають аналогів на ринку та працюють дуже ефективно.

Чому така дивна назва?

Комплекс названий в честь ферменту «5-альфа-редуктази.
Дегідротестостерон – один з найбільш активних андрогенів, який утворюється із тестостерону з допомогою ферменту 5-альфа-редуктази. Він присутній в організмі чоловіків та жінок. В жінок його продукують наднирники.

У жінок надлишок Дегідротестостерону призводить до порушення гормонольного фону. Це, в свою чергу, викликає збій в менструальному циклі та навіть безпліддя.
А однією з перших ознак цього порушення є гормональне акне!

Гормональне акне відрізняється від підліткових висипань чи поодиноких прищів. Основною його характеристикою є вік – проявляється після підліткового віку, з 18 років. Також, зазвичай це вузликово-кістозне акне – важка форма пустул. Це не окремі висипання, а зони висипань. Вони проникають глибоко в дерму та з’єднані між собою свищевими протоками. Також, такі висипання дуже болючі.

Основні функції комплексу 5альфа

Лікарі-дерматологи компанії Dr.Ceuracle провели багато досліджень та тестів і розробили цей унікальний комплекс 5α Control.
Основними функціями комплексу є:

•Пригнічення 5α-редуктази.
Як ми вже описували вище, саме цей фермент і провокує гормональне акне. А унікальні компоненти комплексу AC.NET та Sopholiance пригнічують його дію. Це, в свою чергу, призводить до зменшення акне та здоров’я шкіри.

•Себорегуляція.
Завдяки компонентам Sepicontrol та REGU-SEB засоби цієї лінійки контролюють надмірне виділення себуму. Це найкраща формула для контролю жирного блиску. Протягом дня обличчя буде матовим. Також, компоненти працюватимуть на перспективу.

•Зволоження та заспокоєння
Засоби даної лінійки мають надзвичайно легкі, гелеві текстури. Вони швидко поглинаються та ефективно зволожують проблемну шкіру, усувають зневоднення. Також, 5α Control заспокоює чутливу проблемну шкіру, знімає подразнення і дає відчуття комфорту. А це так необхідно проблемній шкірі.

Акне – серйозне захворювання, яке вимагає лікування як ззовні, так і з середини. Серія 5α Control стане незамінним помічником в боротьбі з цією хворобою та допоможе усунути усі зовнішні прояви гомонального дисбалансу.

Себорегулююча косметика Dr.Ceuracle

себорегулююча косметикаУ складі Серії для проблемної шкіри з акне Dr.Ceuracle представлені 5 позицій:

Себорегулюючий гель для вмивання “5-альфа контроль”
Себорегулюючий тонер для обличчя “5-альфа контроль”
Себорегулююча емульсія-сироватка “5-альфа контроль”
Себорегулюючий крем “5-альфа контроль” (спец. набір)
Себорегулюючий сонцезахисний лосьон “5-альфа контроль” SPF 50+


Лінійка 5альфа підходить жирній та проблемній шкірі, з вуграми, чорними точками і комедонами.
В данній лінійці присутні всі себорегулюючи комплекси: Sopholiance, Sepicontol, AC-Net, REGU-SEB.

Кожен з цих комплексів впливає і на бактерії, які провокують акне, і на вироблення шкірного сала, і на фермент, який викликає закупорку пір і утворення прищів.
Sepicontrol A5 – комплексний актив для жирної і проблемної шкіри, який регулює вироблення себума і запобігає утворенню комедонів, бореться із запаленнями.
AC.NET – знижує виділення шкірного сала, перешкоджає забивання пір і появі підкожних і закритих комедонів.
REGU®-SEB – це природний біоактивний комплекс, який впливає на гормональну причину виникнення акне.
Sopholiance S – контролює зростання і чисельність бактерій, які провокують акне.

Ваш кошик